Atteikšanās


Ghostery Enterprise palīdz jums izprast, kā uzņēmumi vāc un izmanto datus reklāmas pieskaņošanai mērķauditorijai un sniedz jums iespēju atteikties no iekļaušanas mērķauditorijā, ja jūs to vēlaties. Kad jūs atsakāties no kāda uzņēmuma Ghostery Enterprise tīmekļa lapā, Ghostery Enterprise nosūta ziņojumu attiecīgā uzņēmuma serveriem. Ziņojumā iekļauts lūgums no serveriem atsūtīt atteikšanās sīkdatni un glabāt to jūsu datorā šādā formā: pārlūka sīkdatne

Vairums tīmekļa pārlūku ļauj jums aplūkot to sīkdatņu saturu, kas tiek glabāts jūsu datorā. Tas ļauj jums pašam pārbaudīt, vai datorā ir atteikšanās sīkdatnes. Piemēram, Firefox par dubultklikšķa atteikšanās sīkdatni rāda šo:


 

Lai apskatītu kāda konkrēta uzņēmuma sīkdatnes saturu, dodieties uz šo lapu, meklējiet jūs interesējošo uzņēmumu un noklikšķiniet uz tā nosaukuma. Ja šis uzņēmums sniedz atteikšanās iespēju, tad jūs redzēsiet atteikšanās sīkdatnes informāciju sadaļā Opt-out cookies.

Ir svarīgi zināt, ka sīkdatnes netiek kopīgotas starp tīmekļa pārlūkiem. Piemēram, Internet Explorer un Firefox pārlūkprogrammas glabā sīkdatnes katra savā vietā, un tās nevar izlasīt otras pārlūkprogrammas sīkdatnes. Tāpēc, ja jūs atsakāties no uzņēmuma ABC Internet Explorer pārlūkprogrammā, jūs NEESAT atteicies no uzņēmuma ABC Firefox pārlūkprogrammā. Jums vajadzēs šo procesu atkārtot Firefox, lai atteiktos no uzņēmuma abos pārlūkos.